444 44 95 - info@dogankocguvenlik.com.tr
Fabrika ve Tesis Güvenliği Neden Önemlidir?

İzinsiz girme, hırsızlık, kundaklama, yangın, su baskını vs. pek çok olası güvenlik ihlalinin önlenmesi ve giderilmesi için günümüzde farklı güvenlik hizmetleri kullanılmaktadır. Büyük ölçüde birlikte kullanılan güvenlik hizmetlerinden alışveriş merkezleri, işyerleri, eğitim kurumları, hastaneler ve devlet kurumlarında sıklıkla yararlanılmaktadır.
Kitlesel üretimin yapıldığı, çok fazla kişinin çalıştığı, büyük depolama alanlarının bulunduğu fabrika ve tesislerin iç ve dış güvenliğinin sağlanması da diğer kurumlar ve mekanlar kadar önemlidir. Çalışanların güvenliğinin sağlanması, giriş çıkışların kontrol altına alınması, fabrika ve tesis çevresinin kontrol altına alınması fabrika ve tesisi güvenliği konusunu oldukça önemli hale getirmektedir.
Fiziki güvenlik hizmetleri ve elektronik güvenlik hizmetlerinin birleştirildiği fabrika ve tesisi güvenlik hizmetleri fabrika, tesis ve depo arazilerin motorlu ve yaya devriyelerin sağlanması, çalışanların giriş ve çıkışların kontrol altına alınması, elektronik güvenlik hizmetlerinden dedektör, kamera, alarm sistemleri vb. ekipmanlarla 7/24 güvenliğin sağlanmasını kapsamaktadır. Bu bağlamda depo, fabrika arazisinde yapılacak olası güvenlik analizi sonucunda ortaya çıkacak ihtiyaçlara göre güvenlik tedbirleri ve hizmetleri seçilebilmektedir.

Doğankoç Özel Güvenlik bu alanda nasıl hizmet vermektedir?
İzmir’de ve çevresinde profesyonel olarak özel güvenlik hizmetleri sunan Doğankoç Güvenlik, fabrika ve tesis güvenliği konusunda müşterilerine uzman kadrosu ile birlikte kaliteli hizmet verme ilkesini benimsemiştir. Bu alanda elektronik güvenlik hizmetleri, fiziki güvenlik personelleri ve alarm izleme merkezinin entegre çalışmasıyla müşterilerine kaliteli ve etkili güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Bu alanda fabrika arazisini detaylı olarak inceleyerek ihtiyaç duyulan fiziki güvenlik hizmetleri belirlenir. Tesis için girişlerin ve çıkışların kontrol edilmesi adına giriş turnikeleri, parmak izi okuyucuları, ID kart okuyucuları, güvenlik kameraları vb elektronik güvenlik hizmetleri ihtiyaca göre belirlenmektedir.
Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda doğru güvenlik çözümleri geliştiren Doğankoç Güvenlik Hizmetleri, alanında deneyimli ekibi ile etkili güvenlik hizmetleri sunmaktadır.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*