444 44 95 - info@dogankocguvenlik.com.tr

Hizmetlerimiz

Güvenliğe ilişkin tehditlerin gittikçe arttığı dünyamızda, kişisel ve kurumsal güvenlik tehditleri ancak profesyonel ve etkin güvenlik çözümleri ile önlenebilir. Profesyonel ve etkin çözümler “güvenlikle ilgili tüm unsurların” aynı anda harekete geçirilmesi ile mümkündür.
Bu gereksinimden yola çıkan DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK, sektöre “Bütünleşik Güvenlik Anlayışı” nı kazandırmıştır.

Zincir Mağazalar Güvenliği

zincir_mag125 ilde bulunan 43 Tekzen Mağazasının güvenlik hizmetini 3 bölge müdürlüğü marifeti ile sürdürmektedir.
Tekzen Mağazalarında güvenlik hizmeti verirken amaçlarımız;

  • Mağazalarda meydana gelebilecek müşteri ve personel hırsızlığını önlemek,
  • Mal teslimi ve mal kabul hatalarını en alt seviyelere indirmek,
  • Çalışanların iş gücü kaybına neden olabilecek hataları tespit etmek, önlemek,
  • Barkot değiştirme vb. dolandırıcılık ve hileler gibi gerek “kasa” ve gerekse “depo” bölgelerinde meydana gelebilecek kayıpları en aza İndirmek, hatta mümkünse tamamen ortadan kaldırmaktır.

Endüstri Tesisleri Güvenliği

endustri1DOĞANKOÇ Özel Güvenlik, Türkiye ekonomisinin en önemli değerlerinden olan endüstriyel tesis ve fabrikaların üretim yapan her türlü biriminde Bütünleşik Güvenlik Anlayışı ile müşterilerine en üst düzeyde güvenlik hizmeti sağlıyor ve fark yaratıyor.

Liman Güvenliği

028_wDOĞANKOÇ Güvenlik Türkiye’nin en yoğun limanlarından, büyük ve küçük ölçekli birçok denizcilik işletmesinde güvenlik hizmeti sağlıyor

İş Merkezleri ve AVM Güvenliği

ismerkeziHuzuru ve güvenliği sağlamak DOĞANKOÇ’ un öncelikli görevidir. DOĞANKOÇ Bütünleşik Güvenlik anlayışı ile kamera, alarm, parmak izi takip sistemlerini ücretsiz olarak kurup projeleri alarm izleme merkezinde 24 saat takip etmekte; bunun yanında da güvenlik görevlilerine ziyaretçilerin karşılanması vb. konularda eğitim vererek hizmet kalitesini zirvede tutmak için çalışmaktadır.

Residence ve Konak Güvenliği

residenceGüvenliğin sağlanması artık yaşamımızın en gerekli unsurlarından biri haline geldi. Ağırlaşan hayat koşulları, iç göç, eğitimsizlik ve ışıltılı hayatlara özlem insanları kendilerinin olmayana çalışmadan sahip olmak için alternatif yollar aramaya yöneltiyor. Ne yazık ki hırsızlık, kapkaç gibi faaliyetlerde mülkten öte vatandaşların can güvenliği de tehlikeye girmektedir. Bu nedenle yaşadığımız konutların güvenliğinin sağlanması ve sürdürülmesi daha da önem kazanmaktadır.

Fuar ve Spor Organizasyonları Güvenliği

sporSpor Organizasyonları

2008 yılı Bayanlar Avrupa Challenge Kupası voleybol turnuvası Bursa’da düzenlendi.

Şampiyonanın güvenliği 4 gün boyunca DOĞANKOÇ Özel Güvenlik Hizmetleri tarafından sağlandı.

Bursa Atatürk Spor Salonunda; maçın oynanacağı saha,seyircilerin bulunabileceği tribünler, koridorlar,hakem ve oyuncu odalarına kadar her yer DOĞANKOÇ’ UN Bütünleşik Güvenlik anlayışı felsefesine uygun olarak Elektronik Güvenlik Sistemleri ile donatıldı

Fuar Organizayonları

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarının yerli kaynaklardan sağlaması, Türk sanayiinin de kalite ve standart açısından daha yüksek noktalara ulaşması amacıyla “TSK Müşterek Malzeme Sergisi” tüm kuvvetlerin katılımıyla, 7-17 Ekim 2009 tarihleri arasında EBSO’nun ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleştirildi.

Büyük ilgi gören sergiye 4600 ziyaretçinin yanı sıra, 900’ü aşkın firma ve 1360 firma temsilcisi katıldı.

Ege Bölgesi Sanayi Odası, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaç duyduğu ve genellikle ithalat yoluyla karşılanan 9 bin 500 kalem malzemeyi bu sergi ile İzmirli sanayicilere açarken, en az 1 milyar liralık yeni bir üretim alanı ve pazara giriş imkanı sağladı.

İzmir fuarı 4 no.lu holde gerçekleşen sergi boyunca güvenlik hizmeti Bütünleşik Güvenlik anlayışı felsefesine uygun olarak DOĞANKOÇ Özel Güvenlik Hizmetleri tarafından yürütüldü.