444 44 95 - info@dogankocguvenlik.com.tr
Slide background
Slide background
Slide background
1

Hırsızlık İzinsiz Giriş

Güvenlik paketimizin caydırıcı özelliğe sahip, yüksek desibeli uyarıcı sireni ile izinsiz girişe geçit verilmez. DOĞANKOÇ Alarm Merkezi 7/24 takip ve denetim halindedir. İzinsiz giriş sonucu gelen uyarı anında kontrol merkezine iletilir. Tehdit algısı kontrol edilir. Güvenlik güçleri ve size haber verilir. Hızlı müdahale sağlanır

2

Yangın – İtfaiye

Güvenlik paketimize ilave olarak duman dedektörü ekletebilir, yangın riskine erken müdahale ve erken haberdar olma imkanına sahip olabilirsiniz. Duman dedektörü kullanılmaması durumunda ise Alarm panelinizde bulunan ‘itfaiye/yangın’ işaretine basarak, Alarm Merkezimize uyarı gönderebilirsiniz. DOĞANKOÇ Alarm Merkezi sinyal geldiği anda itfaiye ve gerekli yerlere aynı anda haber verir.

3

Sağlık Ambulans

DOĞANKOÇ Alarm paneli üzerinde acil sağlık / ambulans butonuna basarak, Alarm Merkezimizi haberdar edebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz acil sağlık ihtiyacını merkezimize bildirebilirsiniz. DOĞANKOÇ Alarm Merkezi size ve ambulansa ulaşarak, acil müdahale sağlanır. Böylece acil durumlar ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

4

Gaz Kaçağı

Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, DOĞANKOÇ Alarm Merkezi sizi ve polisi arayarak, mekânınıza hızla müdahale edilmesini sağlar.

5

Panik – Acil imdat

Size en yakın bölgeye yerleştireceğimiz alarm/panik düğmesi acil durumlarda Alarm Merkezini Haberdar eder. Size ve güvenlik güçlerine anında haber verilir. Gerekli acil müdahale ile güvenliğiniz sağlanır.